במהלך פעילות של שוטרי משטרת התנועה הארצית בגזרת נגב בכביש 6 סמוך למחלף להבים כנגד עבירות הגורמות לתאונות דרכים נקלט במכשיר למדידת מהירות, רכב הנע במהירות מופרזת של 203 קמ”ש. רשיון הנהיגה נפסל ל-30 ימים.
הנהג תושב באר שבע, נחקר ונשלח למעצר בית ובכוונת התביעה המשטרתית להגיש נגדו כתב אישום.
מהמשטרה נמסר: “נהיגה במהירות מופרזת מהווה סכנה ממשית לנהג ולמשתמשי הדרך. הסיכוי לתאונה במהירות חריגה גובר והפגיעה מחמירה עד לכדי תאונה קטלנית. אנו ממשיכים לפעול בהחמרה כלפי עבירות מסכנות חיים ועושים מאמצים רבים למצות את הדין עם מבצעי העבירות”.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל