המשטרה סגרה 18 עסקים בנגב למשך 30 ימים, לאחר שהתגלה כי העסיקו שוהים בלתי חוקיים.
18 צווי סגירה מנהלים הוצאו בימים האחרונים על ידי מפקד מחוז דרום במשטרה, ניצב אמיר כהן, לבתי עסק ביישובי מרחב הנגב שהעסיקו שוהים בלתי חוקיים בזמן הלחימה בדרום.
שוטרי משטרת ישראל, לוחמי מג״ב ומתנדבים רבים ממשיכים לפעול ברחבי הארץ, ובפרט במחוז הדרומי, בכל שעות היממה על מנת להבטיח את שלומם וביטחונם של האזרחים, ובתוך כך מבצעים פעילות נגד תופעת העסקת שוהים בלתי חוקיים בישראל.
במסגרת הפעילות שבוצעה בימים האחרונים חתם מפקד המחוז הדרומי, ניצב אמיר כהן, על צו סגירה מנהלי למשך 30 ימים ל-18 בתי עסק ביישובים ובפזורת שגב שלום, ערוער, לקייה, חורה, תל שבע, מושב פטיש, שובה והעיר רהט שכללו בין היתר: בית אטליז, מאפייה, עסק לשטיפת רכבים, סופר מרקט, בית קפה, מספרה, מוסך ועוד שהעסיקו שוהים בלתי חוקיים, רובם תושבי רצועת עזה ששהו בארץ ללא היתר. קיים חשש שבתי העסק ימשיכו לבצע עבירות דומות.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל