פעולות חקירה מהירות של שוטרי תחנת באר שבע ולוחמי מג”ב דרום, הובילו למעצר “על חם” של חשוד שפרץ לבנק בעיר באר שבע. במקביל, נתפס אדם שפרץ לבית כנסת בשכונת הגבעה הצרפתית בירושלים, גנב אלפי שקלים וגרם נזק במקום. החשוד נעצר על ידי השוטרים ומעצרו הוארך.
חוקרי משטרת תחנת באר שבע פתחו בחקירה בעקבות דיווח אודות אירוע פריצה לבנק לאומי ברחוב מצדה בעיר.
כוחות בילוש של תחנת באר שבע ולוחמי מג”ב דרום הוזעקו למקום ועצרו בתוך הבנק תושב העיר באר שבע, בשנות ה-20 לחייו, בחשד כי פרץ לבנק באמצעות כלי פריצה בכוונה לבצע גניבה.
החשוד שנלכד על ידי השוטרים בזמן מעשה, נעצר לחקירה בתחנת באר שבע שבסיומה, ועל בסיס חומר הראיות שייאסף כנגדו
החשוד נעצר לחקירה בתחנת באר שבע שבסיומה, ועל בסיס חומר הראיות שייאסף כנגדו, הוא יובא היום בפני בית משפט השלום בבאר שבע לדיון בבקשה להאריך את מעצרו.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל