פרקליטות מחוז דרום הגישה לבית המשפט המחוזי לנוער כתב אישום נגד נער בן 16 מבאר שבע לאחר שדקר נער אחר. הסיבה: הסתכסך עם אחותו. הנער שהותקף עדיין מאושפז.
כתב אישום הוגש נגד נער בן 16 מבאר שבע לאחר שדקר בגבו ותקף נער בן 13 שרב עם אחותו. על פי כתב האישום שהגישה עו”ד ליבי סיל עולה כי לפני כשבוע התפתחה מריבה בין הקטין (13) וחבריו לבין אחותו הקטינה של הנאשם.
הנאשם, ששמע שאחותו מעורבת באירוע, הגיע לאזור שהוא מצויד בסכין ודקר את הקטין בגבו. כתוצאה מהדקירה, נפל הקטין ארצה, ובעודו שרוע על הרצפה, בעט בו הנאשם ונמלט מהמקום.
בשל האירוע, אושפז הקטין בבית החולים מיום האירוע ועד למועד הגשת האישום טרם שוחרר.
בבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה במקביל ציינה עו”ד סיל כי: “קיים חשש שהמשיב יסכן את בטחון האדם והציבור בשים לב לכך שהמשיב במעשיו, גילה אלימות שלוחת רסן, כלפי קטין מתחת לגיל 14, תוך שימוש בסכין, בשעות הערב במרכז מסחרי באזור בית מגורים”.
לנאשם יוחסו עבירות של חבלה בנסיבות מחמירות והחזקת אגרופן או סכין שלא כדין.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל