בשעה 21:41 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב נגב, על הולך רגל כבן 16 שנפגע מרכב ברחוב אצ”ל פינת חשמונאים בנחל עשן בבאר שבע.
חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים במקום טיפול רפואי ומבצעים פעולות החייאה והוא פונה לבית החולים סורוקה.
בן 16 נפגע באורח אנוש כאשר חצה בצומת הרחובות אצ”ל – החשמונאים. מותו נקבע בבית החולים סורוקה.שדרות אצ”ל הוא אחד הכבישים המסוכנים בבאר שבע
נער בן 16 נפגע באורח אנוש בתאונת דרכים, מותו נקבע בבית החולים סורוקה. צוותי רפואת חירום של איחוד הצלה ביצעו פעולות החייאה מתקדמות בנער, הולך רגל כבן 16 שנפגע מרכב פרטי בשדרות אצל פינת החשמונאים בבאר שבע.
מזה מספר שנים נרשמו תאונות דרכים רבות בצומת בנחל עשן, במפגש הרחובות ששת הימים-האצ”ל-אבא אחימאיר והחשמוניאים, שידוע לכל תושבי האזור כצומת מסוכן שאין בו כמעט חודש ללא תאונות דרכים. מדובר באחד הצמתים הגדולים בבאר שבע המוביל ליציאה הצפונית והמערבית של העיר, בו חולפים אלפי רכבים מידי יום במהירות גבוהה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל