סגן ראש העיר באר שבע המשרת במילואים מה-7/10, שמעון טובול, דורש מראש הממשלה לדחות את מועד הבחירות לרשויות המקומיות עד לאחר המלחמה.
טובול מבהיר לנתניהו כי הסיטואציה שהוא מעמיד את הלוחמים – הזויה. טובול לא מוכן להפסיק להלחם, להפרד מחבריו ולא להגן עליהם רק כדי שיוכל להתמודד בבחירות.
טובול: “לא יכול להיות שאתם מעמידים אותנו בסיטואציה מאוד מאוד קשה. אתם נותנים לנו לבחור בין החיים של החברים שלנו במילואים, לבין האם ללכת חזרה לבחירות – זה לא הגיוני, זה לא מוסרי.
אני מבקש ממך, דווקא אתה, שאתה יודע מה זה צבא וחיילי מילואים… תדחו את הבחירות, זה לא הגיוני ולא מוסרי. אם חס וחלילה יקרה לנו משהו, על מי יהיה המצפון?”.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל