סמ”ר מקסים ריז’קוב מב”ש נפל בשבוע שעבר במהלך פעילות מבצעית במחנה הפליטים נור א-שמס
רס״ר מקסים ריז’קוב ז״ל, לוחם בשירות מילואים ביחידת המסתערבים של משמר הגבול איו״ש, נפל בשבוע שעבר בלחימה מול מחבלים חמושים בפעילות מבצעית במחנה הפליטים נור א-שמס. הלוויתו של מקסים התקיימה ביום שישי בשעה 12:00 בבית העלמין בב”ש בחלקה הצבאית.
הלילה נערך במחנה הפליטים נור א-שמס ביהודה ושומרון מבצע מעצרים נרחב לסיכול טרור והחרמת אמצעי לחימה. המבצע נערך ע”י מג”ב וצה”ל בסיוע מודיעין השב”כ. במסגרת המבצע שנמשך מעל ל-24 שעות, נעצרו ותוחקרו 60 מבוקשים החשודים במעורבות בפעילות טרור (מתוכם 47 פעילים של ארגון הטרור חמאס).
בנוסף לכך במסגרת המבצע איתרו והשמידו הכוחות מעבדות מטענים, חשפו עשרות מטענים על הצירים שהיו מוכנים לפגיעה בכוחותינו והרגו מעל ל-12 מחבלים. במהלך חילופי האש במבצע נפל רס”ר מקסים ריז’קוב ז”ל.
מקסים השתתף בעונת 2019 של התוכנית “נינג’ה ישראל” כשהיה בן 26 ובה נאמר עליו במסגרת סרטון היכרות של התוכנית כי הוא נשוי לנעמי כשנה, אותה הכיר בביה”ס ועובד כקבלן בניה. מקסים התעמל בעברו בהתעמלות קרקע.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל