אירוע דקירה שני בבאר שבע תוך יממה, הפעם תושב תל שבע נעצר בחשד לדקירת שני בני אדם, הקטין שהדקר פונה לבית החולים במצב בינוני
חובשים ופראמדיקים של מד”א שהגיעו לזירה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי”ח סורוקה נער בן 16 במצב בינוני, עם פציעות חודרות. כאמור, זהו האירוע הדקירה השני שמתרחש בעיר בתוך יממה אחת בלבד.
על פי החשד, לאחר האירוע, מיהר החשוד למרכז קניות הסמוך למקום, שם החליף בגדים באחת החנויות, תוך שהוא גונב פרטי לבוש. בלשי תחנת ב”ש אשר ערכו סיור במקום בחיפוש אחריו זיהו אותו וביצעו את מעצרו. הוא נלקח להמשך חקירה בתחנת באר שבע.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל