פוסט אחד שנכתב באתר באר שבע ביחד בפייסבוק עם בקשת עזרה במציאת וילה לאירוח על האש כדי לאוורר פלוגת לוחמים גולני – עורר מיד את ליבה של עורכת הדין, נטע ממן אמר מבאר שבע, אימו של שחקן הפועל באר שבע בכדורגל, רועי ממן, שהחליטה להיענות לבקשה ולפתוח את ביתה בשכונת נאות לון, כדי לארח ולפנק את הלוחמים כיד המלך. גם ראש העיר הגיע לברך.
אחרי ארבע שעות מתוקתקות ומהירות של הכנות והזמנות, הגיעו חיילי גדוד גולני לביתם של עורכת הדין נטע ממן אמר ובעלה חיים, כדי ליהנות מארוחת על האש עם מיטב הבשרים, עמדות מסאז’ מפנקות ומביקור של שחקני הפועל באר שבע יחד עם המאמן של הקבוצה, אליניב ברדה, שהגיע עם אשתו אדווה. גם ראש העיר, רוביק דנילוביץ, מלווה בעוזרו אורן סגרון, שלומי וליאת נומה, הגיע לברך את החיילים ואיחל להם שיחזרו הביתה בשלום. רועי ממן, הבן של נטע, סיפר לכולם שהוא מאוד רצה להתגייס לקרבי, אבל הכדורגל גרם לו לוותר, והודה לאמו על הנתינה וההשקעה. עוד היה: מוזיקה טובה, שירים, ריקודים של לוחמים משוחררים והרבה שכנים טובים שהגיעו גם ללא הזמנה כדי לשמח את החיילים עד אור הבוקר. כן ירבו.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל