חברים בקבוצת הריצה של באר שבע, ערכו אמש מקצה מרגש לזכרם של הנופלים והחללים במתקפת הפתע של בוקר ה-7.10
עשרות חברי קבוצת הריצה הגדולה של באר שבע running b-7 רצו אתמול בערב למרחק של 7.10 ק״מ להזדהות עם חללי ופצועי הטבח בשבת השחורה בעוטף עזה.
בסיום הריצה התייצבו להדלקת נרות נשמה לזכר הנופלים והחזיקו דגל ישראל. מנהל הקבוצה גל כהן אמר: ״ליבנו עם נפגעי האסון בעוטף והחלטנו לרוץ לזכר הנופלים. מקווה שנזכה בקרוב לרוץ לשחרור החטופות והחטופים״.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל