פיצוץ התרחש ביום שישי ברחוב צבי בסקין בבאר שבע, ללא נפגעים. כוחות משטרה הוזעקו למקום ופתחו בחקירת נסיבות המקרה, שהתבצע לפי החשד על רקע פלילי.
לא שקט בבאר שבע וגורמים עברינים התעוררו והחלו בשורת חיסולים, ניסיון חיסול שני נרשם בשישי בערב בבאר שבע, הפעם בשכונה ג’. רק לפני מספר ימים הוטמן מטען בשכונה ב’ ושני תושבי העיר נעצרו
משטרת ישראל פתחה לפני זמן קצר בחקירה עם קבלת דיווח בדבר פיצוץ שאירע ברחוב צבי בסקין בשכונה ג’ בבאר שבע, ללא נפגעים. חבלן, כוחות משטרה ומז”פ הגיעו למקום ופעלו לאיסוף ראיות וממצאים בזירה באשר לנסיבות הפיצוץ ומקורו תוך הסרת סיכון לציבור.
על פי החשד הרקע לאירוע הינו פלילי, ובשל כך מדובר באירוע השני שנרשם השבוע בבאר שבע ומקושר לגורמי הפשיעה בעיר. בתחילת השבוע נעצרו שניים מתושבי העיר – לאחר שנחשדו בהטמנת מטען חבלה בתוך בניין מגורים ברחוב ביאליק.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל