משטרת ישראל פתחה בחקירה בעקבות דיווח שהתקבל אודות פצוע ירי, בשנות העשרים לחייו, שפונה על ידי צוות מד”א משכונה ג’ בעיר באר שבע למרכז הרפואי סורוקה, כשהוא במצב קל, על פי גורמי הרפואה.
כוחות משטרת תחנת באר שבע החלו לבצע פעולות חקירה במקביל למאמצים לאתר מעורבים באירוע. על פי החשד הרקע לאירוע הינו פלילי.
משטרת ישראל פתחה בחקירה בעקבות דיווח של תושבים על אירוע ירי בשכונה ג’, בעקבותיו פונה לסורוקה צעיר כבן 20
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל