רחוב מצדה הפך לזירת פריצות של מכוניות, ביום שישי האחרון נופצו מספר חלונות רכבים שחנו בחניה הארוכה של רבי טרפון מאחורי רחוב מצדה 40, וכל התכולה במכוניות נגנבה, תושבי ב”ש שחנו ביום שישי האחרון ברחוב מצדה בשכונה ב’ שבעיר, הופתעו לגלות כי שמשת רכבם נופצה וחלק מתכולת רכבם נלקחה.
תושבי השכונה התלוננו במשטרה על האירוע אך לא נראה שמשטרת באר שבע מתמודדת עם התופעה, מספר המכוניות שנגנבו ונפרצו בבאר שבע שובר שיאים בחודשים האחרונים, הסיבות הן חוסר התעסוקה של צעירים מהאזור ושבח”ים מהרשות הפלסטינאית שנשאו ללא עבודה אחרי אירועי השביעי באוקטובר, חוסר התעסוקה וחוסר הכנסה מעלה את הרף הפלילי בבאר שבע והסביבה ויש יותר גניבות ופריצות ליצרית הכנסה בקרב אוכלוסיה זו.
עפ”י הנתונים, במהלך שנת 2023 בוצעו 654 גניבות מתוך רכבים, לעומת 570 ב-2022: עלייה של כמעט 15% ו-1143 גניבות רכב, לעומת 1012 גניבות כאלה בשנת 2022: עלייה של כמעט 13%.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל