צעיר בן 25 נפצע באורח קשה ביום שבת כאשר התנגש עם רכבו בעץ בשדרות דוד טוביהו בבאר שבע. שני צעירים בני 25 אף הם שהיו עמו ברכב נפצעו באורח בינוני. חובשי איחוד הצלה שהגיעו למקום העניקו להם טיפול רפואי לאחריו הם פונו לבית החולים סורוקה בעיר.
מדובר ברכב שלדברי עוברי אורח החליק לתעלה והתנגש בעץ. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לצעיר כבן שנפצע באורח קשה ולשני צעירים בגילאי 25 שנפצעו באורח בינוני. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה”.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל