ראש עירית באר שבע פרסם הנחיות ועדכונים לתושבים

Pinterest LinkedIn Tumblr +

לפני זמן קצר, פירסמה עיריית ב”ש עדכונים והנחיות עדכניות לתושבי העיר, כיצד יש לנהוג בשגרה ובחירום. להלן ההנחיות:

1. מצב החירום בעורף נמשך: הציבור מתבקש למלא אחר הנחיות פיקוד העורף: יש להמשיך ולשהות בסמוך למרחבים מוגנים/מקלטים. העיר באר שבע מחולקת ל-4 אזורי התרעה שונים ואזעקת צבע אדום מופעלת רק באזור ההתרעה הרלוונטי.

חשוב: יש להתרחק משברי יירוט ורסיסים ואסור לגעת בהם! יש לדווח למוקד 100 של המשטרה או למוקד העירוני 106.

2. הנחיות בתי כנסת: ניתן לקיים תפילות ולשהות בבתי כנסת שאפשר להגיע מהם למרחב מוגן תקני בזמן ההתגוננות: בשטח פתוח של עד 10 אנשים ובמבנה של עד 50 אנשים.

בנוסף, תחנות הרדיו יפעילו לקראת כניסת שבת ״גל שקט״ וישמיעו התרעה רק בזמן אמת.

3. כוחות הביטחון העירוניים וסיירת הביטחון פרוסים ברחבי העיר, מתוגברים בכוחות צה”ל נוספים, בתאום עם משטרת ישראל וכוחות החירום וההצלה. כולם בשטח, בערנות גבוהה, עורכים סיורים ופועלים לשמירה על ביטחון התושבים.

4. אנחנו שבים ומבקשים מהציבור לא להעביר או לפרסם ברשתות החברתיות (בדגש על ווצאפ ופייסבוק) מידע לא מבוסס, שמועות ופייק ניוז. יש לפנות למוקד הביטחון העירוני על כל חשד לאירוע חריג בטלפון: 2337* או דרך המוקד העירוני (106 ואז הספרה 1). כמו כן למשטרת ישראל בטלפון 100.

5. לקראת כניסת השבת תתעניינו במצבם של השכנים והשכנות שלכם, וודאי אלה בגיל השלישי או בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים, תנסו לסייע להם במידת הצורך. במידה וצריך את סיוע העירייה יש לפנות למוקד העירוני 106 בכל עת.

-----------------------------------------------------------------------

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות