לאחר ששלושה מראשי זק”א חוו ארועי לב בחודשים האחרונים, אושפז השבוע גם ראש צוות זק”א באר שבע לאחר שחווה אירוע מוחי. בארגון אומרים: “הזוועות אליהן נחשפו המתנדבים – משפיעים”.
בארגון זק”א מתמודדים עם השלכות מראות הזוועה אליהם נחשפו מתנדבי הארגון מאז יום שמחת תורה. המתנדבים שהגיעו לזירת הקטל ברעים ולאחר מכן נחשפו למראות הקשים בישובי העוטף – אינם מסוגלים להתמנודד וכמה מהם כבר קרסו.
לפני שבוע נודע על פטירתו הטראגית של ר’ מאיר וינר, מתנדב זק”א ומייסד ארגון ‘ידידים’, שלקה בלבו ונפטר. אך לא מדובר במתנדב הראשון שחווה ארוע לב.
קודם לכן אושפז דובר הארגון, מוטי בוקצ’ין, לאחר שליבו לא עמד במעמסה, וכמה ימים לאחר מכן, מתנדב נוסף, ארז בן צבי, קיבל אף הוא דום לב.
אתמול, מוצ”ש, נודע כי גם משה דיקשטיין, ראש צוות באר שבע, חווה ארוע מוחי והוא אושפז.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל