רוביק דנילוביץ ראש עירית באר שבע כמו ראשי רשויות נוספות בארץ החליט לסגור את מערכת החינוך לאחר שמספר החולים בדימונה החל לזנק, רוביק לקח החלטה בהתאם לשיקוליו כפי שעשו בבת ים, בדימונה ובעוד כמה רשויות.
במשרד החינוך מאוד כועסים על המהלך וטוענים כי אין בסמכות ראש העיר להשבית את מערכת החינוך, אך רוביק בשלו.
לכולם זכור המקרה בו רוביק החליט לסגור את בתי הספר באירועי צוק איתן לאחר שתחושת הבטן שלו אמרה כי המצב לא בטוח ואכן בבוקרו של אותו היום בו התלמידים שהו בבית נפל טיל בתוך בית ספר, האירוע רק מחדד עד כמה ראשי הערים יודעים טוב יותר מכל אחד אחר שיושב בירושלים מה טוב לעירם, הם לוקחים אחריות ומבצעים את הפעולות בהתאם לצרכים המקומיים.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל