רימון הלם הונח סמוך לבית הוריו של עומר אצילי כנראה בעקבות חזרתו לארץ והחתימה בקרוב במכבי חיפה. המשטרה פתחה בחקירה
אמו של עומר אצילי חזרה לביתה מהעבודה ולתדהמתה גילתה רימון הלם שהונח מחוץ לפתח ביתה, עומר אצילי ששוחרר ממכבי תל אביב ועבר לקפריסין בצל הפרשה, עבר את הבדיקות הרפואיות אצל הירוקים לקראת חתימה רשמית במכבי חייפה.
גורם במכבי חיפה אמר: “עומר ומשפחתו עוברים תקופה קשה מאוד. ימים של אלימות לא פשוטה. חייבים להפסיק את ההסתה נגדו”. כמו כן, בחיפה הוסיפו כי אין קשר בין המקרה לבין אוהדי קבוצתם.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל