ארבעה תושבי הדרום נעצרו על ידי המשטרה בחשד להצתת רכבים של שירות בתי הסוהר בבאר שבע. הרקע למעשה הוא ככל הנראה העימותים האחרונים של אסירים מארגוני הפשיעה לבין שב”ס.
על פי חקירת משטרת ישראל, הרכבים הוצתו ככל הנראה על רקע העימותים בבתי הכלא לאחרונה בין אנשי שב”ס לארגוני הפשיעה. כאמור, ארבעה תושבי הדרום בשנות ה-30 לחייהם נעצרו בחשד למעשה. החשודים נמצאים בהליכי חקירה והצפי כי יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון. כפי שפורסם, בחודש שעבר התחוללו הפרות סדר בבתי הכלא ‘רימונים’ ו’אשל’ לאחר שמספר אסירים פליליים התפרעו בתאיהם.
בעקבות ההתפרעויות, כוחות מיוחדים של שירות בתי הסוהר הונחו על פיזור האסירים. “סוהרים ולוחמי היחידות המיוחדות של שב”ס פרצו לאגפים ושולפים אסירים על מנת לפזר מוקדי כח תוך שימוש בגז” נמסר. עוד הובהר כי “שב”ס לא יאפשר הפרות סדר ומשמעת במתקניו”.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל