דובר צה”ל התיר לפרסום כי רס”ם במיל’ דניס יקימוב, בן 33, מבאר שבע, לוחם בפלוגה המסייעת של גדוד 17, חטיבת ביסל”ח, נפל אתמול בקרב בדרום רצועת עזה.
חברו ספד לו: “איש משכיל ונעים שיחה, תמיד דיבר בכבוד” יקימוב, בן 33, התגורר בבאר שבע ושימש כלוחם בפלוגה המסייעת של גדוד 17 בחטיבת ביסל”ח
דובר צה”ל התיר ביום ראשון לפרסום כי רס”ם במיל’ דניס יקימוב, בן 33, מבאר שבע, לוחם בפלוגה המסייעת של גדוד 17, חטיבת ביסל”ח, נפל אתמול בקרב בדרום רצועת עזה.”תמיד חתרת לניצחון”: מאות אנשים ליוו את סמל אפיק טרי בדרכו האחרונה
רוביק דנילוביץ, ראש העיר באר שבע, ספד לו: “העיר באר שבע אבלה וכואבת על נפילתו של תושב העיר, רס״ם (במיל׳) דניס יקימוב, לוחם בגדוד 17 – חטיבת ביסל״ח, בקרב ברצועת עזה. אנו מרכינים ראש ומשתתפים בצערה הכבד של משפחתו ויקיריו. יהי זכרו ברוך!”.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל