רס״ר שרון ליבוביץ’ בן 42 בנופלו, התגורר עם בני משפחות ביישוב אבשלום שבמועצה האזורית אשכול. שרון גדל והתחנך בבאר שבע למד במקיף ‘ד’ בעיר. הוא שירת כסייר תנועה במשטרת אופקים, עבד באבטחת המסיבה ברעים ונפל בקרב בעת שניסה להציל חייהם של המבלים. הותיר אחריו הורים, רעיה, ארבעה ילדים ושני אחים
משטרת ישראל מודיעה בצער ויגון רב על נפילתו בקרב של רס״ר שרון ליבוביץ’ אשר פעל בעוז ובחירוף נפש בחזית הלחימה מול האויב. משטרת ישראל תעמוד לצד המשפחה השכולה ותלווה אותה לעד.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל