שוטרי תחנת באר שבע עצרו לפני זמן קצר, תושב העיר רהט בן 24, בחשד למעורבותו בתאונת פגע וברח הערב בשדרות רגר, שבמהלכה נפגע שוטר באופן קל.
חשד לתאונת פגע וברח הלילה ברחוב רינגלבלום בבאר שבע. שוטר שסימן לנהג לעצור במחסום בשל הפגנות יום השיבוש, נדרס כאשר הנהג המשיך לנסוע. מאוחר יותר נעצר תושב רהט בחשד לדריסה
אירוע התרחש במחסום משטרתי ברחוב ריגלבלום. שוטר סימן לנהג רכב לעצור, אולם הנהג שלא נשמע להוראות השוטר המשיך בנסיעה תוך שהוא פוגע ברגלו של השוטר, ולאחר מכן נמלט מהמקום. השוטר נפצע באורח קל.
מאוחר יותר שוטרי תחנת באר שבע עצרו צעיר בן 24, תושב רהט, בחשד למעורבותו בתאונת הפגע וברח שבמהלכה נפגע השוטר.
החשוד נעצר לחקירה בתחנת באר שבע ובסיום חקירתו, ועל בסיס הראיות שייאסף כנגדו, הוא יובא היום ( רביעי) בפני שופט בבית משפט השלום בבאר שבע בבקשה להארכת מעצרו.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל