ההתאחדות הטילה עונשים חמורים בעקבות אירועי טרנר: המוליכה וסגניתה ספגו הורדת נקודות מיידית וקנסות גבוהים. באסם זערורה הורחק מ-15 משחקים, שאפי סולימאנוב מ-10, אדריאן פאון מ-5. סק הורחק ממשחק נוסף
בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל פרסם היום (שישי) את העונשים בעקבות תגרת הענק, שפרצה באיצטדיון טרנר בסיום המשחק בין הפועל באר שבע למכבי חיפה. בעקבות המהומה הגדולה, שתי הקבוצות ספגו עונש של הורדת 3 נקודות בפועל. יצוין כי העונשים כלל לא משפיעים על מאבק האליפות בין השתיים.
כמו כן, הפועל ב”ש נקנסה ב-85 אלף שקל והורדת נקודה על עבירה דומה לשנה בעקבות הקריאות הגזעניות לעברו של סק. מנגד, מכבי חיפה נקנסה ב-50 אלף שקל.
מי שספג את העונש החמור ביותר הוא בסאם זערורה, שחקן מכבי חיפה, שהורחק ל-15 משחקים. מאוויס צ’יבוטה הורחק ל-2 משחקים, עבדולאי סק גם חטף הרחקה ל-2 משחקים, עלי מוחמד למשחק אחד.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל