אבוקסיס הודיע על עזיבתו למנכ”ל ולא לבעלים, מה שכמובן מעיד על המתיחות בין אבוקסיס לברקת. בלבול ורוני לוי מועמדים לתפקיד בב”ש. ברדה ומליקסון ידריכו את הקבוצה מול מכבי תל אביב.
לאחר שנה אחת בתפקידו הודיע יוסי אבוקסיס על התפטרותו ההודעה הגיע לאחר שהמאמן הבין כי הקבוצה מחפשת מאמן אחר לעונה הבאה. אבוקסיס חש כי יש חוסר הערכה על מה שעשתה הפועל באר שבע העונה, עם ההעפלה לשלב הבתים של הליגה האירופית, וההחלטה מצטרפת למחאת האוהדים הבוקר כ-50 אוהדי ב”ש הגיעו לאימון וקיללו את אבוקסיס האוהדים הגיעו למתחם, שברו מנעול ולאחר שפונו ע”י המשטרה חזרו, כל זאת לאור היכולת החלשה של הפועל באר שבע במשחקים האחרונים.
מקורביו של אבוקסיס טוענים גם לחילוקי דעות עם הבעלים של הקבוצה אלונה ברקת, הם טוענים להתערבות של ברקת בנושאים מקצועיים ובהחלטות לרכישת שחקנים חדשים.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל