תושב באר שבע אמיר טיאס גנב קרוואן מהמסיבה ברעים

Pinterest LinkedIn Tumblr +

תושב באר שבע אמיר טיאס (44) גנב קרוואן מהמסיבה ברעים באמתלה שהוא מבקש לסייע לכוחות באיתור גופות נעדרים. לשכת תביעות נגב של המשטרה הגישה לביהמ”ש השלום בבאר שבע כתב אישום נגד טיאס בגין גניבת רכב, הסגת גבול פלילית, התפרצות בתחבולה ועבירות נוספות. ב- 7 לאוקטובר מחבלי חמאס פתחה במתקפת טרור אלימה ואכזרית. בין היתר טבחו מחבלים במאות אזרחים שבילו במסיבת טבע בחניון רעים. טיאס הגיע ברכבו הפרטי וביקש את אישור הצבא להיכנס באמתלה כי ברצונו לסייע לכוחות הביטחון באיתור גופות נעדרים. במהלך שהותו בשטח המסיבה הבחין בקרוואן ונכנס לתוכו. הקרוואן היה שייך לחלק מצוות המסיבה, והם גרו בו למשך תקופת המסיבה וההכנות לקראתה.
‏לפי האישום חיבר טיאס את הקרוואן לרכב וגנב את הקרוואן מהשטח הצבאי בו חנה לעיר באר שבע. הוא החנה אותו בסמוך לבית עסק השייך לו ברחוב הפועלים. בהמשך, גנב טיאס ארנק ובתוכו 10,000 דולר, רישיון נהיגה וכרטיס אשראי.
‏המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. “מדובר בנאשם אשר ניצל את שעתה הקשה ביותר של מדינת ישראל, בעיצומה של מלחמה קשה במסגרתה נרצחו אלפי אזרחים ואנשי כוחות הביטחון, בעודו מגיע לשטח אשר בוצע בו טבח באזרחי ישראל, נכנס לשטח האש באמתלה כי הגיע על מנת לסייע לכוחות הביטחון באיתור נעדרים, מנצל שעת כושר בעוד כוחות הביטחון עסוקים באיתור גופות ונעדרים ומתפרץ לתוך הקרוואן וגונב אותו מהמקום”

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות