פרקליטות מחוז חיפה הגישה כתבי אישום נגד 2 תושבי השרון ותושב באר שבע שהיו מעורבים בפרשיית סמים רחבת היקף. כתבי האישום הוגשו לאחר חקירה ארוכה של המשטרה בה התגלה כי החשודים הפיצו וסחרו בסמים מסוכנים.
בסיומה של חקירה שהתנהלה בחודשים האחרונים במשטרת עירון בשמרחב מנשה, חשפה היום (ראשון) משטרת ישראל, פרשיית סמים רחבת היקף שבעקבותיה הוגשו מספר כתבי אישום נגד המעורבים.
ראשיתה של החקירה הסמויה מתחילת חודש ספטמבר 2023 עם קבלת ממצאים על חשד להפצה וסחר בסמים מסוכנים רחבת היקף באזור מרחב מנשה.
עם התקדמות החקירה והמעבר לשלב הגלוי, שוטרי תחנת עירון עצרו 5 נשים תושבות השרון, תושב באר שבע, תושב כפר יאסיף ו-2 תושבי השרון והם הובאו לחקירה בתחנת המשטרה שבסיומה נכלאו.
בהתאם לממצאי החקירה שוחררו החשודים למעט השניים המרכזיים תושבת השרון ותושב באר שבע ומעצרם הוארך על ידי ביהמ”ש השלום בחדרה מעת לעת, וכאמור היום הגישה נגדם פרקליטות מחוז חיפה עשרות כתבי אישום בביהמ”ש השלום בחדרה ובקשה למעצרם עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל