תושב באר שבע נעצר במהלך פעילות אכיפה של משטרת ישראל בסוף השבוע כשהוא נוהג בגילופין ובמהירות מופרזת.
אתמול (שבת), במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה הארצי בכביש 35, נתפס נהג רכב כבן 36 תושב באר שבע, כשהוא נוהג במהירות של 208 קמ”ש בקטע כביש בו המהירות המותרת הנה 90 קמ”ש.
בנוסף עלה החשד כי החשוד נוהג תחת השפעת אלכוהול, ובדיקת ינשוף שנערכה לו העלתה תוצאה של 411 מיקרוגרם.
בנוסף עלה החשד כי החשוד נוהג תחת השפעת אלכוהול, ובדיקת ינשוף שנערכה לו העלתה תוצאה של 411 מיקרוגרם. – החשוד נחקר והיום יובא להארכת מעצרו בבית המשפט. בנוסף רכבו הושבת ורישיון הנהיגה שלו נפסל למשך 30 ימים.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל