במוקד 101 של מד”א במרחב נגב התקבל דיווח על תינוקת שהובאה למרפאה מקומית בבאר שבע לאחר שבלעה חומר רעיל.
תינוקת בת שנה הובאה ביום שני למרפאה מקומית בבאר שבע לאחר שבלעה חומר רעיל. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים סורוקה בעיר כשהיא במצב קשה ובהכרה מלאה.
.
.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל