סנ”צ אבי עמר ז”ל לחם במחבלים במספר זירות ונפל בקרב על קיבוץ בארי. כעת מתפרסמת תמונתו האחרונה.
סנ”צ אבי עמר ז”ל, לוחם יחידת יואב של המחוז הדרומי, התעורר בבוקר שבת ה-7 באוקטובר לקולות מטחי הירי מרצועת עזה. יחד עם חבריו הצטרף ללחימה בשדרות אל מול עשרות מחבלים חמושים וסייע בהצלת חיים.
משם המשיך לחזית לחימה נוספת בכפר עזה, שם השתתף בקרבות העקובים מדם תוך שהוא מקפיד כל העת להרגיע ולחבק את הניצולים, השוטרים והלוחמים איתם נלחם. הוא לא עצר והמשיך לקרב על קיבוץ בארי, שם נפל לאחר שנלחם בחירוף נפש מול המחבלים.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל