אחרי שהקבוצה חזרה ממחנה האימונים בחו”ל, אוהדי האדומים פרצו לדשא עוד בטרם עליית השחקנים וערכו קבלת פנים חמה עם אבוקות, חזיזים ורימוני עשן.
אחרי שהקבוצה חזרה לארץ ממחנה האימונים שעשתה בפולין ויוון, האוהדים האדומים קיבלו היום (שני) את השחקנים במתחם “הבית האדום” לאימון הפתיחה הרשמי של השחקנים.למעלה מ-1,000 אוהדים אדומים הגיעו ופוצצו את אימון עוד בטרם הוא התחיל, תוך כדי שהם מדליקים אבוקות, חזיזים, רימוני עשן ומפשיטים את השחקנים.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל