לוחמי משמר הגבול ושוטרי המחוז הדרומי עצרו 4 חשודים תושבי עזה בבאר שבע.
אתמול, לוחמי משמר הגבול ובלשי תחנת באר שבע של המחוז הדרומי פעלו בעקבות מידע מודיעני שהתקבל ביחידה המרכזית של מג״ב דרום אודות חשודים תושבי עזה שנמצאים בשטחי הארץ.
במסגרת הפעילות, איתרו הכוחות דירה ששימשה על פי החשד למסתור בסמוך לבסיס צה״ל בדרום הארץ, הכוחות פרצו את הדירה ועצרו 4 חשודים תושבי עזה אשר הסתתרו בתוכה.
4 העצורים תושבי רצועת עזה, הועברו להמשך חקירה. במשטרה מדגישים, כי בדומה לשב”חים שנתפסו אמש בתל שבע, גם במקרה זה מדובר בעזתים שהיה להם אישורים בעבר ושהו כאן טרם המלחמה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל