אביבית בר זוהר השיקה חנות חדשה ונוצצת בבאר שבע, אבל הדבר שלגמרי גנב את ההצגה מהאורחים היה הלוק של כלת השמחה. החיים שבו למסלולם התקין ויוצאי ריאליטי חזרו לעבוד. כלומר, להגיע לשלל אירועים יוקרתיים שנערכים בקניונים ברחבי הארץ.
מי שהרימה אירוע הפעם הייתה אביבית בר זוהר, שהשיקה סניף חדש של חברת האיפור שלה, Royal Glow, בבאר שבע, כלת השמחה החליטה ללכת על לוק שכלל מחשוף מוגזם ואם לשפוט לפי התמונות, ניסתה את כל המוצרים שהיא מוכרת
הכוכבת דאגה לוואן מפנק שיביא את החברים שגרים באיזור המרכז, וכולם הגיעו לבירת הנגב כדי להרים לעסק המשגשג של בר זוהר.
מי שהדרימו כדי להתנסות בקצת ברונזר היו כוכבי “האח הגדול” אור שפיץ ותמיר ורדי, דודו כהן שעשה את הדרך הארוכה מעפולה, ישראל אור ובתו מישל, ליהיא גרינר ולאורה, בת הזוג של איציק זוהר.
כלת השמחה התרגשה מאוד מהמעמדת ואמרה: “אני באתי מהפריפריה והיה לי חשוב להתרחב עסקית בפריפריה למען האנשים הנפלאים שגרים פה. אני ממש מתרגשת להיות כאן ובכוונתי להצטלם עם כל המעריצים”.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל