משטרת ישראל עצרה אוהד בגין תקיפת שוטר והרחיקה 6 אוהדים נוספים בחשד להפרת הסדר, שימוש באבוקה והחזקת סכין במשחק הכדורגל בין הפועל באר שבע לביתר ירושלים שהתקיים באצטדיון טוטו טרנר בבאר שבע.
לשבעת האוהדים, כולל החשודים שנחקרו, התקיים שימוע בפני קצין משטרה, שהחליט על הרחקתם המיידית למשך 60 ימים ממגרשי הכדורגל.
במסגרת היערכות של שוטרי תחנת באר שבע ומרחב הנגב במשחק הכדורגל שהתקיים היום בין קבוצות הפועל באר שבע לביתר ירושלים, נעצר אוהד בחשד לתקיפת שוטר והוא נלקח לחקירה בתחנת באר שבע.
אוהד נוסף עוכב לחקירה בתחנה לאחר שבחזקתו נתפס סכין. 3 אוהדים נוספים עוכבו לחקירה בגין חשד למעורבות באירוע של הפרת הסדר, היזק בזדון והדלקת אבוקה.
ל 7 אוהדים, כולל החשודים שנחקרו, התקיים שימוע בפני קצין משטרה, שהחליט על הרחקתם המיידית למשך 60 ימים ממגרשי הכדורגל.
מדוברת המשטרה נמסר: “במסגרת היערכות של שוטרי תחנת באר שבע ומרחב הנגב במשחק הכדורגל שהתקיים היום בין קבוצות הפועל באר שבע לבית”ר ירושלים, נעצר אוהד בחשד לתקיפת שוטר והוא נלקח לחקירה בתחנת באר שבע. אוהד נוסף עוכב לחקירה בתחנה לאחר שבחזקתו נתפס סכין”.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל