הענקת התואר מציינת את ההערכה העצומה וההכרה בך כאומנית יוצרת מהשורה הראשונה, מסר היום נשיא האוניברסיטה, טקס הענקת התואר יתקיים בחודש מאי.
יהודית רביץ תקבל תואר ד”ר לשם כבוד מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. הזמרת בת ה-67 נולדה וגדלה בבאר שבע וכעת תסגור מעגל. “הענקת התואר מציינת את ההערכה העצומה וההכרה בך כאמנית יוצרת מהשורה הראשונה, ולא פחות מכך את השפעתה העמוקה של יצירתך על התרבות הישראלית ועל הישראליות עצמה”, כתב נשיא האוניברסיטה, פרופ’ דניאל חיימוביץ.
המוזיקאית והיוצרת יהודית רביץ, ילידת העיר באר שבע, תקבל תואר דוקטור לשם כבוד מטעם אוניברסיטת בן גוריון. כך הודיעה הנהלת האוניברסיטה.
“הענקת התואר מציינת את ההערכה העצומה וההכרה בך כאומנית יוצרת מהשורה הראשונה, ולא פחות מכך את השפעתה העמוקה של יצירתך על התרבות הישראלית ועל הישראליות עצמה”, ציין נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, פרופ’ דניאל חיימוביץ.
“התרגשתי מאד לקבל את הודעת האוניברסיטה המבקשת להעניק לי תואר ד”ר של כבוד”, מסרה היום רביץ בתגובה. “תודה רבה לאנשי האוניברסיטה על המחשבה עליי”.
טקס הענקת התואר יתקיים במסגרת המושב השנתי של חבר נאמני האוניברסיטה בחודש מאי.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל