בעקבות המצב הביטחוני מחר לא יתקיימו לימודים בבאר שבע

Pinterest LinkedIn Tumblr +

אחרי שבפיקוד העורף הודיעו כי מסגרות החינוך לא יפעלו באזורי הדרום, דן וירושלים, כולל  בבאר שבע, במשרד החינוך עדכנו כי הלימודים לא יתקיימו בכלל יישובי הארץ, גם לא במסגרות החינוך המיוחד.
בעקבות מתקפת הפתע על ישראל, במשרד החינוך עדכנו בצהריים (שבת) כי לימודים לא יתקיימו מחר בכל רחבי הארץ, גם לא במסגרות החינוך המיוחד. זאת לאחר שבפיקוד העורף הודיעו קודם לכן כי מסגרות החינוך לא יפעלו באזורי עוטף עזה, מערב ומרכז הנגב, מערב לכיש, לכיש, שפלת יהודה, השפלה, ירקון, דן, שרון, שומרון וירושלים.
עוד עדכנו במשרד החינוך כי מחר לא יתקיימו פעילויות חינוכיות ופעילויות חוץ בית-ספריות, ובכלל זאת טיולים וסיורים. בנוסף, ערים רבות ברחבי הארץ הודיעו על פתיחת מקלטים ציבוריים, ועדכנו על צמצום התקהלויות ופעילויות.

במשרד החינוך פתחו קו סיוע רגשי, המאויש על ידי אנשי המקצוע של השירות הפסיכולוגי ייעוצי, כדי לתת מענה ולתמוך רגשית בתלמידים, בהורים ובצוותי חינוך. מספר הטלפון של קו הסיוע: 6552*, שלוחה 5

-----------------------------------------------------------------------

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות