יום השיבוש בבאר שבע: ההפגנות הסוערות שנמשכו אתמול (שלישי) לאורך כל היום המשיכו בבאר שבע גם בלילה, ושיתקו את התנועה בשל סגירת צירים מרכזיים ברחבי העיר.
בשל ליל ההפגנות הסוער, ריכזה המשטרה ריכזה כוחות גדולים לאבטחת ההפגנות כשהיא נדרשת להפגין נוכחות בצמתים רבים מחשש לעימותים. על המבצע פיקד מפקד תחנת באר-שבע ניצב משנה טירן יהוד.
ההפגנות היו סוערות, המפגינים הדליקו אש ישבו בצמתים והתפרצו לצירים בניגוד לתיאום עם המשטרה. בשלב מסויים אף נפרץ מחסום משארתי ושוטרים הדפו את המפגינים. בכל שלבי ההפגנות לאורך שדרות רגר המשטרה גילתה איפוק והכילה את האירוע, אולם היה זה במחיר שיתוק התנועה בחלקים בעיר מה שגרם להתמרמרות רבה בקרב תושבים. כרגע נראה, שבמידה והממשלה תמשיך ולקדם את החקיקה בנושא עילת הסבירות צפויים עוד ימי מחאה רבים.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל