לאחר חודשים ארוכים יחזור ביום שישי היריד נערך ביוזמת עיריית באר שבע ובאמצעות יעדים – החברה העירונית לפיתוח עסקי בעיר.
לאחר חודשים ארוכים יחזור ביום שישי יריד שישי למדרחוב קק”ל בעיר העתיקה בבאר שבע. היריד נערך ביוזמת עיריית באר שבע ובאמצעות יעדים – החברה העירונית לפיתוח עסקי בעיר.מהחברה העירונית נמסר כי היריד עבר “מתיחת פנים נרחבת” והתווספו אליו דוכנים ופעילויות חדשות, וכן כי הוא נועד להפוך את מדרחוב קק”ל ההיסטורי ל”מוקד פעילות חברתי וכלכלי תוסס”.היריד יתקיים בכל יום שישי מהשעה 9:00 עד לשעה 14:00 עם יותר מ־30 דוכנים ומציגים. לצד היריד יחזור גם שוק האיכרים לעיר, והוא יתקיים ארבע פעמים במהלך ימי שישי. את השוק מארגנת עיריית באר שבע באמצעות חברת יעדים ובמימון משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, והוא יציע תוצרת מגוונת ועשירה של חקלאי האזור עם פירות, ירקות וצמחים, ריבות, דבש, יין, גבינות, פרחים ותבלינים.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל