הנהלת אוניברסיטת בן גוריון מתחה ביקורת חריפה על החלטת ועדת המשמעת להסתפק בנזיפה לסטודנטית ששיבחה את טבח ה-7 באוקטובר
הנהלת אוניברסיטת בן גוריון מתחה ביקורת חריפה על החלטת ועדת המשמעת להסתפק בנזיפה לסטודנטית ששיבחה את טבח ה-7 באוקטובר. בנוסף הודיעה ההנהלה כי בכוונתה להגיע ערעור על ההחלטה של הוועדה.
“הנהלת אוניברסיטת בן-גוריון מגנה בכל תוקף את האופן בו הסטודנטית התייחסה לטבח הנוראי ב-7.10 ברשתות החברתיות”, נכתב בהודעה רשמית מטעם ההנהלה.
עוד נכתב: “אין כאן מקום לנרטיבים או להקשר – מדובר ברצח ובפשעים נגד האנושות שבוצעו ע”י חמאס ושותפיהם”. “כל דרך אחרת להציג זאת היא שקר ואין מקום להפצת “פייק ניוז” ע”י מי מקהילת האוניברסיטה”.
“האוניברסיטה לא תכיל ולא תפגין סובלנות כלפי שום סוג של תמיכה בטרור, במעשי הרצח הנוראיים של ה-7.10 או גילויי גזענות, והיא תטפל במקרים כאלה במלוא החומרה”.
לסיום כתבה ההנהלה: “האוניברסיטה מתקשה לחיות עם גזר הדין המקל. למרות האמון המלא שיש בחברי ועדת המשמעת, בכוונת האוניברסיטה להגיש ערעור ולבקש עונש חמור יותר”.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל