צעירה מחיפה התבטאה נגד המשטרה – ונעצרה

Pinterest LinkedIn Tumblr +

האישה, שטענה כי היא בהריון והותקפה באלימות לפני המשחק מול ב”ש בטרנר, כתבה ברשת דברים קשים: “שתהיה לכם שואה, שיבואו אליכם כמו למשטרת שדרות”.

צעירה מחיפה שהגיעה למשחק של קבוצתה נגד הפועל ב”ש, טענה כי עברה בדיקה פולשנית. בתוך כך, העלתה לרשתות החברתיות פוסטים נגד משטרת ב”ש, בהם כתבה: “שיבואו אליכם כמו שבאו לתחנת שדרות”
תושבת חיפה נעצרה ביום חמישי לאחר שהתבטאה ברשתות החברתיות בצורה חמורה נגד משטרת ישראל. התושבת, אוהדת מכבי חיפה, התבטאה נגד תחנת המשטרה בבאר שבע, בזמן משחק קבוצתה נגד הפועל המקומית, שלשום באצטדיון טרנר שבבירת הנגב. בפוסטים שעלתה לרשתות, כתבה בין היתר: “מוות לתחנת משטרת באר שבע, שיפול עליכם טיל על התחנה ויבואו אליכם כמו לשדרות. להכניס אישה בהיריון לאוהל באיומים ולהכריח אותה לעבור בידוק פולשני תוך כדי שהיא בוכה שהיא בהיריון וכואבת לה הבטן”. בפוסט נוסף כתבה: “שוטרים על מדים מרביצים לאישה בהיריון ועולים עליה עם סוסים. שתהיה לכם שואה, שיקרה לכם מה שקרה למשטרת שדרות”.
בפוסט אחר טענה כי “להכניס אישה בהריון לאוהל באיומים ולהכריח אותה לעבור בידוק פולשני תוך כדי שבוכה שהיא בהריון וכואבת לה הבטן – ה’ ישלם לכם!”

blank
שוטרי תחנת חיפה ביצעו פעולות חקירה דחופות במסגרתן אותרה החשודה ונלקחה לחקירה בתחנת משטרת חיפה. “במהלך חקירת החשודה עולה כי היא ביצעה את המעשה לאחר שלדבריה התעצבנה על שוטרים שנכחו במגרש במסגרת תפקידם, בתום החקירה ולאחר שהחשודה הודתה והתנצלה היא שוחררה לביתה בתנאים מגבילים”.

שתף ברשתות החברתיות.

About Author

blank