ביום ראשון סמוך לשעה 22:00, נדקר ברחוב יהושע חנקין בבאר-שבע, סמוך לתחנה המרכזית בעיר, צעיר בשנות העשרים לחייו, תושב לקייה והוא פונה במצב קשה על ידי צוות של מד”א לבית החולים “סורוקה”.
צעיר כבן 20 נדקר הערב בתחנה המרכזית בבאר שבע. צוותי מד”א ואיחוד הצלה הגישו סיוע ראשוני לפצוע, שפונה במצב קשה לבית החולים סורוקה.
“מדובר בפצוע קשה שלדברי עוברי אורח נפצע כתוצאה מאלימות בכניסה לתחנה המרכזית. הענקנו לו סיוע ראשוני בזירה ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי סורוקה”.
ממשטרת מרחב הנגב נמסר הבוקר למיינט באר-שבע והנגב, כי מדובר באירוע על רקע פלילי וכי המשטרה פתחה בחקירה לבירור נסיבות האירוע. עוד נמסר מהמשטרה, כי הפצוע מוכר למשטרה.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל