תושבי באר שבע מאסו בחסימות הכבישים ההפגנות נגד הרפורמה נכנסות לשבוע חדש אבל לתושבי באר שבע מתחיל להימאס מחסימות הכבישים.
ההפגנות נגד הרפורמה המשפטית נכנסות לשבוע ה-29 שלהן, ונראה שלתושבי באר שבע מתחיל להימאס מחסימות הכבישים. בשעה האחרונה הרשתות החברתיות בעיר מוצפות בפוסטים הקוראים לראש עיריית באר שבע לפעול בנושא ולמנוע את חסימות הכבישים בכלל, ואת שדרות רגר בפרט.
גם דרך המשחררים, צומת אחד לפני שדרות רגר, נחסמה לתנועה. נהגים שהגיעו לצומת צופרים במשך דקות ארוכות וחילופי דברים התפתחו בין חלקם לבין השוטרים במקום שנותרים חסרי אונים.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל