עבודות פיתוח ושדרוג כביש 25 ושדרות יגאל אלון, על יד עיריית באר שבע באמצעות החברה הכלכלית, יגרמו לשינויים בהסדרי התנועה בכביש 25 ושדרות יגאל אלון.
הפרויקט כולל את הרחבת הכביש בשילוב שבילי אופניים, הקמת צמתים מרומזרים חדשים, חידוש תשתיות תאורה וניקוז לאורך הכביש, הוספת מתחמי חניות באזור התעשייה עמק שרה, פיתוח נופי והצבת ריהוט רחוב. בעירייה מדגישים כי נפתחו מחדש דרכי התנועה בכביש יגאל אלון וצמתים נוספים בגישה לעמק שרה, כאשר בימים הקרובים תמשכנה העבודות בצומת הירדן.
![קרדיט עירית באר שבע](https://beer7news.com/wp-content/uploads/2024/01/קרדיט-עירית-באר-שבע1-300x193.jpg)
להלן עדכון הסדרי התנועה החדשים:
הכניסה לשכונת הפארק תתאפשר דרך כלל הצמתים – נחל חבר, נחל ציחור והכשרת היישוב. בנוסף, תתאפשר הכניסה לשכונה דרך רחוב נחל פרת לבאים מכיוון דימונה.
היציאה משכונת הפארק דרך נחל פרת תתאפשר לכיוון באר שבע בלבד.
לבאים מבאר שבע תתאפשר הפנייה ימינה לכיוון איקאה וסופר סאלח דאבח בצומת הירדן ובכביש חופית.
לבאים מדימונה לא תתאפשר הפנייה שמאלה לכיוון חנויות איקאה וסופר סאלח דאבח בצומת הירדן.
ליוצאים מעמק שרה לכביש יגאל אלון תתאפשר הפנייה ימינה לכיוון דימונה, ולא תתאפשר הפנייה שמאלה לכיוון באר שבע.
-----------------------------------------------------------------------
הצטרפו אל צוות הכותבים שלנו יש לכם סקופ?, חדשות? תוכלו לשלוח אלינו ולאחר בדיקת החומר נפרסם. ניתן לדווח על חדשות אל העורך במייל כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. המערכת שלנו מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש קרדיט או לבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: rentatar@gmail.com - שלחו כאן אימייל